معرفی کتاب های دارن هاردی

0

در این مقاله به شما یکی از نویسندگان با کارنامه درخشان  یعنی دارن هاردی که در مباحث انگیزشی و موفقیت فعالیت با سابقه ای داشته است را معرفی می کنیم.

کتاب های انگیزشی دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده با تجربه و موفق با سابقه کاری مطمئنی می باشد. او متولد 1971 میلادی است و کار خود را در 18 سالگی با هدف کار آفرینی و القای انگیزه شروع کرد. ابتدا شبکه ای بنام موفقیت تاسیس کرد که این شبکه بیش از 25 سال به تولید انواع برنامه های انگیزشی و امیدوار کننده مشغول بود.

دارن هاردی

او پس از حدود 3 دهه کار در این حوزه در سال 2015 اعلام کرد که به دنبال فرصت ها و کار های جدید است و این شبکه را ترک کرد. او در طول این سال ها از هر راهی چه به صورت تصویری یا ویدئویی یا نوشتاری به دنبال راهنمایی افراد برای موفق شدن و کارآفرینی بود.

موفقیت

همچنین او تعداد متعددی کتاب منتشر کرده است که با توجه به سابقه ی کاری او مطالعه آنها خالی از لطف نیست. در اینجا به معرفی سه تا از برترین و برجسته ترین کتاب های او می پردازیم.

 

  • کتاب ” چگونه بهترین سال زندیگتان را داشته باشید “

در این کتاب دارن هاردی به این مسئله می پردازد که شما ممکن است سال های عمرتان را صرف رویا پردازی و آرزو کردن در مورد هدف یا خواسته ی خویش کرده اید اما تا به امروز بی ثمر بوده. در این کتاب دارن هاردی راه حل ها و اصول و نکاتی را به شما توضیح می دهد که به ضمانت خود نویسنده ظرف چند ماه بتوانید خواسته های خود را عملی کرده و طی یک سال پیشرفت فراتر از انتظار خود داشته باشید.

بهترین سال زندگی

  • کتاب ” اثر مرکب “

در کتاب اثر مرکب دارن هاردی به این نکته می پردازد که فرقی ندارد شما فرد کم سنو سال یا میان سال بوده یا بازنشسته هستید یا اینکه کسب و کارتان کوچک است یا بزرگ. شما در هر حال نیاز به موفقیت در حد و اندازه خود دارید و باید برای آن به همان میزان تلاش کنید. در این کتاب نویسنده سعی به توضیح این دارد که بگوید موفقیت اتفاقی نیست و تنها کار کردن در منزل با داشتن اینترنت و فضای مجازی به تنهایی غیر ممکن است .

اثرمرکب

  • کتاب ” ترن هوایی مرکب ” 

در کتاب ترن هوایی مرکب نویسنده سعی دارد مخاطبینش کسانی باشند که هنوز گام اول کارآفرینی و کسب و کار خود را برنداشته اند. در واقع این افراد دو دسته اند ، کسانی که تا به حال تجربه کار نداشته و کاملا بی تجربه هستند و دسته دوم کسانی که بار ها سعی کرده و شکست خورده اند و مثل سرسره به مسیر اول رسیده اند. اما به هر حال هر دو اول راه بوده و قصد شروع از گام نخست را دارند.

ترن هوایی کارآفرینی

همانطور که گفته شد با توجه به سابقه بلند مدت و درخشان دارن هاردی ، مطالعه کتاب های او برای علاقمندان به توسعه کسب و کار و حتی افرادی که اهداف خاصی در سر خود دارند ضروری است. شما می توانید برای درخواست نسخه ی اصلی کتاب های دارن هاردی با زبان اصلی از وب سایت ما استفاده کنید و همینطور در صورت وجود هر گونه سوال در بخش سوالات می توانید سوال خود را ثبت نمایید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.