خرید کتاب You Can’t Ruin My Day زبان اصلی از آمازون

You Can't Ruin My Day

0
You Can't Ruin My Day
You Can’t Ruin My Day

You Can’t Ruin My Day

 

معرفی :

 

اگه شما هم از زندگی نا امید شدید و با هر پیش آمدی کنترل خودتون رو از دست میدید کتاب تو نمی تونی روزم رو خراب کنی را بخونید و از تاثیرات شگفت انگیز اون تو زندگی خود لذت ببرید. آلن کلاین با لحنی شوخ طبعانه روش های روش های مختلف مدیریت استرس و کنترل خشم رو به شما معرفی می کنه.

 

کتاب تو نمی تونی روزم رو خراب کنی

 

آلن کلاین موضوعات مختلفی رو در این کتاب مطرح میکنه که از طریق اونها بتونید قدرت خودتون رو پیدا کنید و دیگه به افراد یا هر وضعیتی اجازه ندید که روز شما رو بد و منفی کنند. هر مضمون تو این کتاب سه بخش داره : بیدار باش – تمرین پیگیری – به دست اوردن دیدگاهی تازه. هچنین هر ۵۲ داستانی که در این کتاب گفته می شه شگفت انگیز و الهام بخش هستند. کتاب تو نمی تونی روزم رو خراب کنی به شما کمک می کنه تا بارهای عاطفی رو ک خیلی وقت روی دوش دارید رها کنید.

نویسنده با استفاده از کلمات حکیمانه – داستان ها – حکایات الهام بخش و نقل قول های موثر با لحنی جذاب شما را با راهکارهایی بسیار ساده اما موثر آشنا می کند.این کتاب همچنین روش هایی ارائه می کند تا به کمک آن ها اضطراب رو از خود دور کنید با نقاط ضعف خود اشنا شوید و حساسیت کمتری نسبت به انها داشته باشید .

با عملی کردن توصیه های نویسنده می تونید انتخاب های عاقلانه تری داشته باشید و به سطح بالاتری از خودآگاهی  برسید. به عقیده کلاین داشتن یه زندگی شاد و ارام موهبتی دست نیافتنی نیست و شما با انجام تمرین های روزانه و رسیدن به خودآگاهی می تونید آرامش و شادی حقیقی رو در زندگی خود پیدا کنید.اگه به دنیال شادی بیشتر و نگرانی کمتر هستید شنیدن این کتاب می تونید به شما کمک کند. در واقع همه کسانی که به کتاب های خود یاری و مثبت اندیشی علاقه دارند از این کتاب لذت می برند.

 

جزئیات

 

ناشر:Viva Editions

تاریخ انتشار :(May 14, 2015)

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات :۳۸۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.