Veškerý zisk z této knihy půjde na neziskovou organizací: Fond ohrožených dětí.
Sociální terorismus představuje hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě.
Sociální terorismus je hlavní příčinou konfliktních situací (hádky, hněv, neshody, násilí, agresivní chování, zastrašování, vyhrožování, vydírání, fyzické a verbální útoky, manipulace veřejným míněním, nepřátelství, nedůvěra, nenávist atd.), které vyvolávají lidé nejčastěji masovým šířením dezinformací na sociálních sítích, čímž ohrožují životy a zdraví občanů a národní bezpečnost.
Poprvé v historii žijí občané ve dvou světech (reálném a virtuálním) současně, ale ani v jednom se už necítí bezpečně.
V reálném světě čelí občané válečným konfliktům, násilí, zločinům proti lidskosti, terorismu, rasismu, bezpráví, diskriminaci atd. A ve virtuálním světě pro změnu řádí sociální terorismus a zuří sociální válka, což je válka z nenávisti, kterou vedou občané na sociálních sítích mezi sebou.
Cílem sociálních teroristů je pomocí globálních médií (dezinformační weby a sociální sítě) vyvolat v zemi chaos šířením dezinformací, nedůvěry, strachu a nenávisti, ať už z důvodů mocenských či ekonomických zájmů, nebo je k páchání zločinů dohání frustrace, hněv a pomstychtivost.
Chytré telefony, mobilní internet, sociální sítě jako Facebook, TikTok, Instagram, Twitter, WhatsApp, nebo Viber, jsou hlavními nástroji k páchání sociálního terorismu.
Pro zajištění ochrany občanů a národní bezpečnosti je zapotřebí, aby ústavní činitelé přijali zákon o boji proti sociálnímu terorismu, a pokud tak učiní, půjde o historickou událost v digitálním století, neboť zločiny páchané ve virtuálním světě (brutální útoky sociálních teroristů, šíření dezinformací, hněvu, pomsty, podněcování k nenávisti atd.) ohrožují až z 80 % reálný svět, ve kterém pak dochází ke konfliktním situacím mezi lidmi, národy a kontinenty.