خرید pdf کتاب خارجی

0

در این مطلب شما با نحوه خرید و یا دانلود رایگان PDF خارجی (انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و …) آشنا می شوید. فایل پی دی اف کتب لاتین اکثرا به صورت اورجینال می باشد.

 

دانلود رایگان PDF کتاب خارجی

شما می توانید هر نوع کتاب یا فایل خارجی که نیاز دارید را به صورت رایگان از سایت فایلسو دانلود کنید، برای این کار شناسه ISBN کتاب و یا عنوان فایل را داخل قسمت کتاب خارجی رایگان سایت فایلسو وارد کنید و جستجو کنید. در ادامه اگر جستجو نتیجه داشت، فایل مورد را نظر دانلود کنید. اگر نتیجه نداشت فایل مورد نظر را داخل قسمت درخواست کتاب خارجی ثبت کنید.

خرید و سفارش تهیه کتب خارجی

اگر به صورت رایگان کتاب و فایل PDF را نتوانستید پیدا کنید، حتما آن کتاب را داخل سایت در قسمت درخواست PDF خارجی درخواست دهید، حتما همکاران فایلسو آن کتاب را یافته و برای شما ارسال می کنند. شما میتوانید از موتور جستجو قدرتمند از طریق لینک زیر هر نوع فایلی که نیاز دارید را جستجو کنید و آن را درخواست دهید:

خرید کتاب خارجی

 

درخواست و خرید پی دی اف کتاب خارجی

خرید pdf کتاب خارجی به راحتی و با کمترین هزینه (حدود 1 دلار) برای هر نوع کتاب امکان پذیر است، پس قبل از اینکه هزینه زیادی را برای تهیه کتاب، مقاله، مجله و سایر منابع لاتین صرف کنید، ابتدا با فایلسو Filesoo.com در ارتباط باشید. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با کمترین هزینه و در کمترین مدت زمان ممکن هرنوع فایلی که نیاز دارید را تهیه و ارسال کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.