دسته‌بندی نشده

انتشارات وایلی

معرفی Wiley

انتشارات وایلی ، یک پایگاه شامل وسیع ترین و جامع ترین منابع و کتابهای علمی بین‌المللی در موضوعات بسیار متعددی همچون : “علوم سلامت” ، “علوم انسانی” ، “علوم اجتماعی” ، “علوم فیزیکی” و “علوم زیستی” می باشد . سایت مقالات وایلی دسترسی بی‌نظیری به بالغ بر 30,000 کتاب آنلاین ، 2,000 ژوورنال ، 6,000,000 مقاله و صدها کتاب مرجع و البته پروتکل‌های آزمایشگاهی را ارائه می‌دهد .

موضوعات تحت پوشش انتشارات وایلی

 1. دامپزشکی
 2. علوم اجتماعی و رفتاری
 3. روانشناسی
 4. فیزیک
 5. داروشناسی و داروسازی
 6. پرستاری ، دندانپزشکی ، بهداشت و درمان
 7. علوم مهندسی
 8. ریاضیات و آمار
 9. علوم زیستی
 10. قانون و جرم شناسی
 11. علوم انسانی
 12. زمین ، علوم فضایی و محیط زیست
 13. علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 14. شیمی
 15. کسب و کار ، اقتصاد ، امور مالی و حسابداری
 16. هنر
 17. معماری
 18. کشاورزی ، آبزی پروری و علوم غذایی

خرید کتاب از وایلی

پایگاه وایلی نیز همانند بسیاری دیگر از سایت های خرید اینترنتی کتاب در ایران فعالیت نمی کند و به تبع از زبان فارسی نیز پشتیبانی نمی کند . پس خرید آنلاین مقاله از انتشارات وایلی نیز به راحتی امکان پذیر نیست . این مجموعه همچنین امکان چاپ کتاب های درخواستی متقاضیان را در خود ندارد و فایل های درخواستی را فقط به صورت خرید pdf کتاب به مقصد می رساند . از آنجا که بین این سازمان و کشور ایران همکاری وجود ندارد ، امکان خرید مستقیم از این پایگاه عملا غیرممکن است .

در اینجا ما به کمک شما می آییم . مجموعه فایلسو ، پیشگام در خرید آنلاین کتاب و خرید اینترنتی مقاله ، میتواند به شما در خرید مقاله از وایلی کمک کند . شما می توانید کتاب یا مقاله مورد نظر خود را در قسمت درخواست صفحه سایت ما ثبت کنید . کارشناسان ما پس از انجام مراحل مربوطه اقدام به برقراری ارتباط با عوامل مجموعه وایلی کرده و فایل موردنظر شما را به دست شما می رساند . چنانچه تمایل دارید نسخه چاپی کتاب یا مقاله خود را نیز داشته باشید ، باز هم مجموعه ما با فراهم کردن این امکان ، نسخه چاپی فایل شما را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بدست شما می رساند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا